Kontakt

Centrostal Handel Sp. z o. o.

ul. Dworcowa 5
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Polska

 

NIP: 8792514640
Tel: 56 655 96 00
biuro@centrostalhandel.pl

Biuro handlowe

ul. Jemiołowa 37

86-005 Trzciniec
Tel: 512 252 452
bh@centrostalhandel.pl

Sekretariat tel. 56 655 96 00 biuro@centrostalhandel.pl
Dział sprzedaży 56 655 96 00  |  56 623 48 71
Joanna Terlińska kom. 795 426 850 j.terlinska@centrostalhandel.pl
Iza Konopka kom. 660 689 563 i.konopka@centrostalhandel.pl
Mateusz Kopiński kom. 698 655 724 m.kopinski@centrostalhandel.pl
Łukasz Krasucki kom. 795 426 848 l.krasucki@centrostalhandel.pl
Maja Miler-Chojnacka kom. 515 905 268 m.miler-chojnacka@centrostalhandel.pl
Piotr Łojczyk kom. 795 426 849 p.lojczyk@centrostalhandel.pl
Krzysztof Studnicki kom. 797 492 420 k.studnicki@centrostalhandel.pl
Kierownik działu sprzedaży
Radosław Curyło kom. 660 689 561 r.curylo@centrostalhandel.pl
Sekcja wyrobów kształtowych
Mateusz Michalski kom. 504 312 732 56 623 18 03 wew. 377 m.michalski@centrostalhandel.pl
Justyna Dąbrowska kom. 503 771 659 56 623 18 03 wew. 324 j.dabrowska@centrostalhandel.pl
Sekcja wyrobów płaskich
Kacper Kozankiewicz kom. 515 905 248 56 623 18 03 wew. 358 k.kozankiewicz@centrostalhandel.pl
Dawid Klugowski kom. 795 426 858 56 623 18 03 wew. 358 d.klugowski@centrostalhandel.pl
Karol Gąska kom. 606 788 907 k.gaska@centrostalhandel.pl
Piotr Fabiański kom. 451 168 649 p.fabianski@centrostalhandel.pl
Krzysztof Żurawski kom. 668 111 063 56 623 18 03 wew. 329 k.zurawski@centrostalhandel.pl
Dział sprzedaży
Alicja Lubowicz kom. 515 372 491 a.lubowicz@centrostalhandel.pl
Aneta Kurowska kom. 506 784 356 a.kurowska@centrostalhandel.pl
Rafał Grzybowski kom. 506 784 551 r.grzybowski@centrostalhandel.pl
Przemysław Kaptur kom. 506 784 699 p.kaptur@centrostalhandel.pl
Anna Smaga-Baran kom. 506 784 403 a.smaga@centrostalhandel.pl
Karolina Hiler kom. 505 994 572 k.hiler@centrostalhandel.pl
Specjalista ds. produkcji i zbytu
Barbara Trznadel kom. 696 415 092 tel. 56 623 16 75 b.trznadel@centrostalhandel.pl
Kierownik działu
Jacek Grajkowski kom. 795 426 861 tel. 56 623 16 75 j.grajkowski@centrostalhandel.pl
Specjalista ds. produkcji i zbytu
Barbara Trznadelkom. 696 415 09256 623 16 75b.trznadel@centrostalhandel.pl
Sprzedaż
Krzysztof Żurawskikom. 668 111 06356 655 91 55 wew. 329k.zurawski@centrostalhandel.pl
Dział sprzedaży 56 655 96 00  |  56 655 91 55 
Kierownik działu sprzedaży
Krzysztof Żurawskikom. 668 111 06356 655 91 55 wew. 329k.zurawski@centrostalhandel.pl