Towary II gatunek

b2g-5-5
b2g-5#

Czym jest blacha w II gatunku ?

Blacha w drugim gatunku może oznaczać  nadwalcowania hutnicze powstające w procesie walcowania. Materiał w II gatunku może posiadać wady w stosunku do obowiązujących norm i standardów, a w szczególności :

  • Przekroczone tolerancje wymiarów i kształtów (szerokość, grubość, prostość,skośność, płaskość pochylenie krawędzi, skręcenie,owalność,sierpowatość,falistość,wypukłość,wklęsłość)

  • Brak lub niepełne oznaczenie/cechowanie

  • Różnice w składzie chemicznym, strukturze oraz właściwościach mechanicznych i użytkowych(spawalność,hartowność,linie płynięcia, przydatność do powlekania

  • Wykończenia powierzchni (nieciągłość, wżery, zarysowania,pęknięcia, nalepienia, zawalcowana liniowe,wady fizyczne i produkcyjne)

  • brak dokumentów kontroli

  • brak klasyfikacji gatunku

Materiały te bez problemów poddaja się spawaniu czy cynkowaniu.

Do czego możemy użyć blach w II gatunku ?

Tam, gdzie dopuszczono zastosowanie materiałów bez atestów. W szerokiej ofercie znajdą Państwo blachy zarówno formatowe jak i pod detale – blachę kawałkową. Zakres grubości dostępnych od ręki to od 2-16 mm. Blachy w gatunku S235 oraz S355 czy też blachy ryflowane.

Korzyści płynące z zastosowania tego typu blach to przede wszystkim spore oszczędności dla kupujacego a dla firmy handlowej satysfakcja z posiadania i oferowania towaru poszukiwanego na rynku.

Dlaczego Centrostal Handel sp.z.o.o ?

Centrostal Handel oferuje Państwu atrakcyjny cenowo towar dając możliwość wyboru materiału pełnowartościowego z atestem lub w II gatunku. Traktujemy naszego klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani z szacunkiem i zaangażowaniem. Nasza oferta towarowo-usługowa dostosowana jest do wymagań klientów, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi.Nie ustajemy w działaniach mających na celu doskonalenie oraz poprawę efektywności naszej spółki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – służymy doświadczeniem i zaangażowaniem w Państwa projekty.