Towary II gatunek

b2g-5-5
b2g-5#

Czym jest blacha w II gatunku ?

Blacha w drugim gatunku może oznaczać  nadwalcowania hutnicze powstające w procesie walcowania.Materiał w II gatunku może posiadać wady w stosunku do obowiązujących norm i standardów, a w szczególności :

  • Przekroczone tolerancje wymiarów i kształtów (szerokość, grubość, prostość,skośność, płaskość pochylenie krawędzi, skręcenie,owalność,sierpowatość,falistość,wypukłość,wklęsłość)
  • Brak lub niepełne oznaczenie/cechowanie
  • Różnice w składzie chemicznym, strukturze oraz właściwościach mechanicznych i użytkowych(spawalność,hartowność,linie płynięcia, przydatność do powlekania
  • Wykończenia powierzchni (nieciągłość, wżery, zarysowania,pęknięcia, nalepienia, zawalcowana liniowe,wady fizyczne i produkcyjne)
  • brak dokumentów kontroli
  • brak klasyfikacji gatunku

Materiały te bez problemów poddaja się spawaniu czy cynkowaniu.

Do czego możemy użyć blach w II gatunku ?

Tam, gdzie dopuszczono zastosowanie materiałów bez atestów. W szerokiej ofercie znajdą Państwo blachy zarówno formatowe jak i pod detale – blachę kawałkową. Zakres grubości dostępnych od ręki to od 2-16 mm. Blachy w gatunku S235 oraz S355 czy też blachy ryflowane.

Korzyści płynące z zastosowania tego typu blach to przede wszystkim spore oszczędności dla kupującego a dla firmy handlowej satysfakcja z posiadania i oferowania towaru poszukiwanego na rynku.

Dlaczego Centrostal Handel sp.z.o.o ?

Centrostal Handel oferuje Państwu atrakcyjny cenowo towar dając możliwość wyboru materiału pełnowartościowego z atestem lub w II gatunku. Traktujemy naszego klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani z szacunkiem i zaangażowaniem. Nasza oferta towarowo-usługowa dostosowana jest do wymagań klientów, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi.Nie ustajemy w działaniach mających na celu doskonalenie oraz poprawę efektywności naszej spółki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – służymy doświadczeniem i zaangażowaniem w Państwa projekty.
Dział sprzedaży
Alicja Lubowicz kom. 515 372 491 a.lubowicz@centrostalhandel.pl
Aneta Kurowska kom. 506 784 356 a.kurowska@centrostalhandel.pl
Anna Smaga-Baran kom. 506 784 403 a.smaga@centrostalhandel.pl
Karolina Hiler kom. 505 994 572 k.hiler@centrostalhandel.pl
Rafał Grzybowski kom. 506 784 551 r.grzybowski@centrostalhandel.pl